Camping Box

Camping Box je autovestavba, kterou jednoduchým vložením do zavazadlového prostoru proměníte váš vůz v komfortní campingové auto. Do pěti minut ho lze ukotvit ve voze, rozložit a váš vůz se promění v dokonalého parťáka na dovolenou.

Součástí boxu je rozkládací rošt s matrací. Matrace dodáváme v několika cenových relacích, abychom se v maximální míře přizpůsobili požadavkům a možnostem zákazníků.

CampingBox 1

Camping Box je možné vybavit vařičem, příborníkem, dřezem s tekoucí vodou a kanystrem na vodu. Je možné doplnit o el. čerpadlo na dopravu vody,  1x výsuvnou desku na lednici, vč. lednice, 1x výsuvné prkénko, 2x šuplík s vyjímatelnou dělící příčkou. Zásuvku na 12V pro připojení lednice případně dalších spotřebičů, LED osvětlení nad dřezem a vařičem. Celý box je možné napájet přímo ze zásuvky autozapalovače, nebo samostatnou trakční baterií.

Camping Box je vyroben z lamino desky vyrobené z odolné topolové překližky s laminátovou úpravou 0,6mm v mnoha barevných dekorech. Extrémně lehký materiál (cca 7,5kg/m2) síla desky 15mm. Velice odolný povrch proti proti tlaku a poškrábání. Velice snadno se čistí.

CampingBox 2 CampingBox 3 CampingBox 5 CampingBox 6

Vhodné pro Renault Kangoo, Renault Traffic, Citroën Berlingo, Citroën Space Tourer, Citroën Jumpy, Dacia Dokker, Opel Combo, Opel Vivaro, Fiat Doblo, Fiat Talento, Fiat Scudo, Ford Tourneo, Ford Transit Custom, Peugeot Traveller, nebo Vw Caddy, T4 / T5 / T6....

Cena dle výbavy od 16 000,- Kč

CampingBox 4

Kontakt:

Tomáš Vyhnálek

Ledec 9
535 01 Přelouč

Tel.: 605 451 870
e-mail: truhlarstvi@tom-vyhnalek.cz
IČ: 627 08 252
DIČ: CZ7408313308

Mapa:

Publish modules to the "offcanvs" position.

Free Joomla! templates by Engine Templates